Kampanyalar

Kampanyalar
Yukko.com'da 50 TL Worldpuan!

Yukko.com'da 50 TL Worldpuan!

Albaraka World'e özel yukko.com'dan yapılacak 500 TL - 999 TL ve üzeri peşŸin veya taksitli alışŸverişŸlerde 25 TL, tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri peşŸin veya taksitli alışŸverişŸlerde 50 TL Worldpuan hediye!

Kampanya kapsamında 1-31 Mart 2018 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500 TL - 999 TL arasındaki peşŸin veya taksitli alışŸverişŸlere 25 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri peşŸin ve taksitli alışŸverişŸlere 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.

Kampanya kart bazında değŸil, müşŸteri bazında olacaktır. Her müşŸteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. 

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 6 Nisan 2018 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 17 Nisan 2018'dir. Kullanılmayan Worldpuan'€™lar 18 Nisan 2018 tarihi itibariyle geri alınacaktır. İptal, İade Business kartlar, Banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışŸverişŸler kampanya kapsamında değŸerlendirilmeyecektir.

Kampanya kapsamındaki işŸlemlerin, kampanyaya dahil olan Albaraka World Üye İşŸyerlerindeki, Albaraka Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için YUKKO yazıp bir boşŸluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşŸluk bırakmadan 8 haneli olacak şŸekilde (00******) müşŸteri numaralarını SMS ile 4454'e göndermesi gerekmektedir.

Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmakta ve puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Kampanyaya tüm Albaraka Worldcard'lar dahildir. Kuyum harcamaları kampanya kapsamında değŸerlendirilmeyecektir. Fastpay/Compay ya da başŸka banka posundan yapılan alışŸverişŸler kampanyaya dahil değŸildir. Kampanyalar sadece World Üye İşŸyerleri'nde geçerlidir. Albaraka tüm kampanyalarda değŸişŸiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağŸlayıcı değŸildir. World Üye İşŸyerleri'nin bildirdiğŸi kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Albaraka sorumlu tutulamaz.

Kampanya Ana Sayfa

rgb34.com