Kampanyalar

Kampanyalar
Albaraka World Platinum Visa kartınız ile Harbiye Açık Hava Konserleri’nde %15 İndirim Fırsatı!

Albaraka World Platinum Visa kartınız ile Harbiye Açık Hava Konserleri’nde %15 İndirim Fırsatı!

Konser biletinizi Albaraka World Platinum Visa kartınız ile Biletix’ten alın Albaraka World Platinum Visa kartınıza özel %15 indirim ayrıcalığından yararlanın.

• Kampanya kapsamında www.biletix.com uzantılı internet sitesinden Visa Platinum kartı ile yapılan bilet alışverişlerinde (grup satış biletleri hariç) %15 indirim uygulanacaktır.

• Kampanyanın geçerli olduğu etkinlikler biletix.com/etkinlik-grup/199786956/TURKIYE/tr adresinde belirtilmiştir.

• Bilet ödemesinin Türkiye’deki bir banka tarafından verilmiş olan bireysel bir Visa Platinum kredi kart veya Visa Platinum banka kartı ile yapılması gerekir. Visa ticari kartlar ve Visa ön ödemeli kartlar ile satın alınan biletler kampanyaya dahil değildir.

• Kampanyadan yararlanmak için Biletix.com adresi üzerinden yapılan geçerli etkinlik alışverişlerinde, kampanyanın geçerli olduğu etkinlik satın alma sayfasında, kampanya tipi kutucuğunda Visa Platinum seçilerek kart numarasının istenen rakamları girilmesi gerekmektedir. Satın alma işlemi Visa Platinum kartlar ile yapılmalıdır. Bilet teslimat seçeneğine göre giriş için gerekli biletler etkinlik öncesinde temin edilmelidir.

• Biletix gişeleri ve Biletix mobil uygulamasından alınan biletler bu kampanyaya dahil değildir.

• Bu kampanya stoklarla sınırlıdır.

• Bu Kampanyanın sağladığı haklar, başka bir kampanyanın sağladığı haklar ile birleştirilerek veya ikame edilerek kullanılamaz. Kazanılan hak devredilemez.

• Visa Kampanya altında belirlenen bazı etkinlikleri sonradan meydana gelebilecek muhtelif sebeplerle bu kampanya dışında tutma hakkına sahiptir.

• Visa Platinum kartların sistem tarafından ayırt edilebilmesi için kart bilgisinin kullanıcı tarafından girilmesi gerekmektedir. Bu nedenle online cüzdanlar veya bankaların ortak ödeme platformlarından yapılan alışverişler Visa Platinum kart kullanılsa dahi Kampanyaya dahil değildir.

• Hizmet bedeli, işlem bedeli, kurye bedeli gibi ücretler kampanyalı bilet fiyatı hesaplamasına dahil değildir.

• Bilet fiyatları ve bilet kategorileri hakkında bilgi almak için www.biletix.com adresini ziyaret ediniz.

• www.biletix.com üzerinden satın alınan kampanyalı biletlerde www.biletix.com internet sitesinde belirtilen “Kullanım Koşulları” ve “Biletix etkinlik politikaları” geçerlidir. Bilet iadesi; kredi kartının iptali, kaybolması veya çalınması; etkinliğin ertelenmesi veya iptali ve benzeri durumlarda www.biletix.com internet sitesinde belirtilen “Kullanım Koşulları” ve “Biletix etkinlik politikaları” geçerlidir.

• Sanal kart kullanılan etkinlik bilet alışverişlerinde, sanal kartın bağlı olduğu asıl kartın Visa Platinum olması gerekmektedir. Aksi takdirde Kampanyadan faydalanılamaz.

• Kampanya kapsamında alınan biletler, üçüncü kişilere her ne şekilde olursa olsun satılamaz, biletin ilave ücretle ya da başka şekilde satışı teklif edilemez; satın alınan bilet, reklam, yarışma ve çekilişler de dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere promosyon veya diğer ticari amaçlarla kullanılamaz.

• Visa bu Kampanyayı dilediği zaman önceden haber vermeksizin durdurma, Kampanya günlerinde ve süresinde ve/veya Kampanya şartlarında tek taraflı değişiklik yapma hakkına sahiptir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır.

• Bu Kampanyaya katılan herkes, bu Kampanya koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve kuralları tamamen kabul etmiş olduklarını beyan ve taahhüt ederler.

• www.biletix.com üzerinden bilet satın alım hizmetinin verilmesi sırasında yaşanabilecek, teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan Visa, Visa iştirakleri ve organizator sorumlu değildir.

• Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablolu ya da kablosuz Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, Kampanyanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, Kampanya kapsamında kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması veya ulaşılamaması nedeni ile katılımcının zarar görmesi sebebiyle Visa hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

• Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar mükerrer veya kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir. Kampanya boyunca, kampanyaya katılımları olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsuları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcı yahut katılımcıların o güne kadar olan bütün kampanya katılım verilerini ve kazandıkları indirimleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya Ana Sayfa

rgb34.com