Kampanyalar

Kampanyalar
Setur

Setur

World ile Setur'da yurt içi otel konaklamalarına 300 TL’ye varan Worldpuan! Üstelik peşin fiyatına 12 taksit firsatiı

27 Haziran-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında Worldcard ile Setur Turizm merkez ofisleri, yetkili satış acenteleri, setur.com.tr, Setur Mobil uygulaması ve 4440738 nolu çağrı merkezi üzerinden tek seferde yapılacak 3.000-5.999 TL arasındaki tüm yurt içi otel konaklamalarına 150 TL, 6.000 TL ve üzeri tüm yurt içi otel konaklamalarına 300 TL Worldpuan hediye edilecektir.

Setur Seyahat Hattı üzerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Kampanya süresince her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir. Kampanya bilet, vize, yurt dışı otel/tur ve gemi turları rezervasyonlarında geçerli değildir. Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanılacaktır. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler, rezervasyon iptalleri, iade işlemleri ve World Business kartlar dahil değildir. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Kampanyada kazanılan puanlar 3 Eylül 2019 tarihinde kartlara yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 14 Eylül 2019 olup, kullanılmayan puanlar 15 Eylül 2019 tarihinde geri alınacaktır.

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SETUR yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.  SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.

 Kampanyada kazanılan puanlar Setur Turizm merkez ofisleri ve yetkili satış acentelerinde kullanılabilecektir, kazanılan puanlar www.setur.com.tr'den, Setur mobil uygulamasından ve çağrı merkezinden yapılacak rezervasyonlarda kullanılamayacaktır. Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Albaraka ve Setur kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Albaraka sorumlu tutulamaz.

Kampanya Ana Sayfa

rgb34.com