Kampanyalar

Kampanyalar
divanpastaneleri.com.tr

divanpastaneleri.com.tr

World’e özel 15 Eylül-15 Ekim 2019 tarihlerinde arasında divanpastaneleri.com.tr'den tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL Worldpuan hediye!

World'e özel 15 Eylül- 15 Ekim 2019 tarihleri arasında divanpastaneleri.com.tr'den tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL Worldpuan kazanılmaktadır.

Puan kampanyasına yalnızca world kredi kartı ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.  Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır. Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.

Kampanyaya business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler ile iptal ve iade işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kazanılan puanlar e-ticaret alışverişlerinde kullanılamayacaktır. 

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 18 Ekim 2019 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 29 Ekim 2019’dir. Kullanılmayan puanlar 30 Ekim 2019'da geri alınacaktır.

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için DİVAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir.

Albaraka kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

Kampanya Ana Sayfa

rgb34.com